Opinie

 

ten blog 😍😍😍😍😍  patrze po przepisach i juz mam pare ktore chetnie sprobuje 😍👍🏻

Agnieszka 2018r.

 

… fantastyczny blog kulinarny Spiżarnia Sikorek Jeśli szukacie ciekawych inspiracji na zdrowe i smaczne potrawy, chcecie być bardziej eko lub po prostu “złapać oddech” w życiu to koniecznie tam zajrzyjcie 

Dom Kultury “Ariadna”  2018r.

 

Lubimy, lubimy 

Grażyna  2017r.

 

Są fajni  Nawet bardzo fajni  Warto zaglądać 

Kamila  2017r.

 

Oni są fajni i warto do nich zaglądać! 

Krzysztof, Konrad 2017r.

 

O matko jak dobrze, że Was zobaczyłam! Już tylko po pobieżnym przejrzeniu wpisów już wiem, że dobrze trafiłam, bo szukam dokładnie tego co publikujecie:) DZIĘKUJĘ Z SERCA za to że Wam się chce i pokazujecie takie wspaniałe przepisy!!!!

Elżbieta  2017r.

 

 Lubię tą stronę za to, że w prosty przejrzysty sposób mogę znaleźć świetne przepisy oparte na zasadach zdrowego żywienia, jak również za to, że mogę tu znaleźć wiele inspiracji kulinarnych, które w dodatku świetnie smakują !

Marzena  2016r.

 

… kiedy nie wiem jakie ciasto upiec do kawy, zawsze mogę liczyć na sprawdzone pomysły 

Ania  2016r.

 

Fajna strona – dział przepisów mega rozwinięty. Pozostałe działy też bardzo przydatne, ale zaniedbane, zapomniane … i jak ten obszar rozwiniecie to będzie wystrzałowo. Cukru nie używam, więc tyle cukrowania na dziś 

Mariusz  2016r.

 

Bloga lubię za to, że przepisy nie są skomplikowane. Nie muszę zastanawiać się czym jest i gdzie znajdę jakiś dziwny składnik podany w przepisie. Podane produkty zwykle mam w domu lub mogę dokupić w pobliskim sklepie. Wszystko jest smaczne, zwykle szybkie w przygotowaniu i zdrowe. Właśnie takich przepisów potrzebuję na co dzień

Justyna  2016r.

 

 Lubię Waszą stronę za prostotę, przejrzystość i łatwość znalezienia przepisu dostosowanego do moich potrzeb. Gotuję bez glutenu, staram się bez mleka i cukru, a u Was szybko można znaleźć coś i na obiad i na słodko.

Monika  2016r.

 

Za co lubię Wasz blog? Za to, że pokazujecie, że zdrowa i bezglutenowa kuchnia potrafi być smaczna, pełna aromatów i smaku! Nie musi być nudna i monotonna, a wręcz przyjemna i oczywiście zbawienna dla naszego ciała 🙂 To wspaniałe, że jest tu też masa przepisów dla mojej diety – roślinnej! To super, że nie zamykacie się na nowości i ciągle dążycie do rozwijania bloga 🙂 No i wszystko robione z pasją, a jak! Oby więcej lat miał blog na karku – powodzenia!

Natalia  2016r.

 

 Asia u Ciebie zawsze tak apetycznie! 

Galeria Widoków  2016r.

 

Joasia i jej blog o tym jak jeść zdrowo w dzisiejszych czasach z mnóstwem wyjątkowych przepisów uwielbianych przez nas. Joasię poznałam podczas warsztatów pieczenia chleba na zakwasie i do dziś uczę się od niej i korzystam z jej wiedzy. 

Ania  2015r.

 

Bardzo interesująca stronka, chyba będę często wpadać 

Firma lokalna z Chełmka  2014r.

 

Robią przepyszne chleby, o jakich Wam się nie śniło, a do tych chlebów przepyszne pasty. 

Dorota  2014r.

 

Polecam Wam przepisy Spiżarni Sikorek, bo oprócz tego, że zdrowe są wyjątkowe!

Ania 2014r.

 

…  Spiżarnia Sikorek 🙂 🙂 🙂  Byli niesamowici a ich wyroby cudownie pyszne !

Fundacja z Łodzi  2013r.